За статистикою, на Буковині найнижча заборгованість із виплати зарплат. Але й та практично ліквідована – О.ФИЩУК

16.04.2018 | 12:27
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

За дорученням голови облдержадміністрації Олександра Фищука від 17 жовтня 2017 року, в області вживаються заходи щодо ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств і установ. «Постійно працювали обласна, міські та районні комісії з питань погашення заборгованостей, на чиїх засіданнях звітували керівники підприємств-боржників. Тож позитивні результати не забарилися, – повідомив очільник виконавчої влади. – Станом на 1 березня наша область, за статичними даними, посіла перше рейтингове місце серед інших областей України із найнижчим показником заборгованості з виплати зарплат. А вже станом на 1 квітня заборгованість була практично ліквідована, – підкреслив Олександр Фищук.

Завдяки невідкладним заходам, заборгованості позбулися в усіх районних філіях Чернівецького автодору, а також у його дочірньому підприємстві – «Чернівецькій дорожньо-експлуатаційній дільниці», яка обслуговує автодороги державного значення всієї області. Крім того, повністю виплатили зарплату в Хотинському коледжі Подільського аграрно-технічного університету  й Сторожинецькому лісовому коледжі. Таким чином, Буковина повністю ліквідувала заборгованість на економічно активних підприємствах, яка ще у березні становила 1 млн 470,9 тис. грн.

– За останніми оперативними даними, загальна сума боргу нині в області становить 59,7 тис. гривень і стосується тільки підприємств, де здійснюється процедура банкрутства. Наразі пора вже забути про таке ганебне явище, як борги по зарплаті, – наголосив голова облдержадміністрації.

-