За II квартал 2018 року буковинці найчастіше зверталися до ОДА з питань соціального захисту

11.07.2018 | 17:41
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Протягом ІІ кварталу 2018 року до обласної державної адміністрації надійшло 345  звернень, з них: 301 звернення отримано письмово, 12 - отримано електронною поштою. З 44 зверненнями мешканці області звернулись під час особистих прийомів голови та заступників голови обласної державної адміністрації.

Найбільше звернень надійшло від мешканців м. Чернівці, Глибоцького та Заставнівського  районів. Найменше - від мешканців м. Новодністровськ та Кельменецького району.

89 звернень надійшло до ОДА від органів влади вищого рівня, що на 1 звернення менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найчастіше до органів влади вищого рівня зверталися мешканці м. Чернівці, Хотинського, Кіцманського районів. Найменше звернень до органів влади вищого рівня - від мешканців м. Новодністровськ, Кельменецького та Сторожинецького районів.

Зменшилась кількість колективних звернень:у звітному періоді надійшло 39 колективних звернень (протягом ІІ кварталу 2017 року – 58).

За означений період громадяни у своїх зверненнях до обласної державної адміністрації клопотали про вирішення 379 питань, серед яких переважали питання соціального захисту, що складає 39,5 % від загальної кількості порушених звернень. Зокрема, вони стосуються надання матеріальної допомоги мешканцям області на лікування та вирішення невідкладних соціально-побутових проблем, призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, здійснення перерахунку пенсій тощо. Найбільше із зазначених питань звернулися мешканці м. Чернівці, Вижницького та Хотинського районів. Найменше таких звернень надійшло від жителів Кельменецького, Новоселицького та Сокирянського районів.

Питання комунального господарства посідають друге місце від загальної кількості питань (52). Питання аграрної політики і земельних відносин - третє місце (28).

-