Відбулось чергове засідання робочої групи з розгляду проектних заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

15.05.2018 | 17:44
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Сьогодні, 15 травня, в облдержадміністрації відбулось чергове  засідання робочої групи з розгляду проектних заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Станом на 15.05.2018 відбулось 6 засідань робочої групи, на яких розглянуто та погоджено проектні заявки 13 ОТГ, а саме: Волоківської, Вижницької, Сторожинецької, Тереблеченської, Чудейської, Кострижівської, Мамалигівської, Недобоївської, Красноїльської, Мамаївської, Усть-Путильської, Клішковецької, Великокучурівської об’єднаних територальних громад.

Більшість з поданих проектних заявок спрямовані на капітальний ремонт вулиць, мостів, встановлення вуличного освітлення;  реконструкцію та капітальний ремонт шкіл, навчально-виховних комплексів, ДНЗ, із забезпеченням у них умов «Нового освітнього простору»; будинків культури, музичних шкіл; капітальний ремонт амбулаторій (пунктів здоров’я)  загальної практики та сімейної медицини.

Тереблеченською, Мамалигівською та Мамаївською сільськими ОТГ подані проектні заявки, які спрямовані на забезпечення надання якісних адміністративних послуг мешканцям відповідних територій.

Так, зокрема, Тереблеченською ОТГ подано проектну заявку: «Капітальний ремонт приміщень для облаштування ЦНАПу по вул. Головній 11, в с. Тереблече Глибоцького району, Чернівецької області».

Мамалигівською сільською ОТГ подано проектну заявку:  «Реконструкція будинку культури з добудовою адміністративних приміщень та центру надання адміністративних послуг Мамалигівської сільської ради по вул. Головній, 79 в с. Мамалига Новоселицького району Чернівецької області.

Мамаївською сільською ОТГ подано проектну заявку: «Поліпшення якості надання адміністративних послуг шляхом придбання обладнання з виготовлення паспортів для центру надання адміністративних послуг Мамаївської ОТГ».  

Таким чином, Мамаївська сільська ОТГ стане другою після Великокучурівської сільської ОТГ, в якій буде встановлено спеціальне обладнання (програмно-апаратний комплекс Єдиного державного демографічного реєстру) та здійснено підключення до Національної системи конфіденційного зв’язку (НСКЗ) для запровадження надання послуг ДМС.   

Об’єднаними територіальними громадами також подаються проектні заявки, направлені на забезпечення благоустрою відповідної громади. Так, зокрема, Кострижівською селищною ОТГ подано проектну заявку: «Придбання регенератора асфальту для Кострижівського управління житлово-комунального господарства»;  Вижницькою міською ОТГ – «Придбання спеціалізованого автомобіля сміттєвоза для КУП «Комунальник» Вижницької міської ради».

Проектні заявки на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, та які відповідають напрямкам використання коштів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 №200 (із змінами) та формі проектної заявки (затвердженої наказом Мінрегіону від 05.04.2016 №82, із змінами від 19.05.2017 №124) приймаються робочою групою обласної державної адміністрації до 4 червня 2018 року. 

-