В обласній державній адміністрації відбулась інформаційна сесія щодо участі у Програмі «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг

07.03.2018 | 12:48
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Сьогодні, 07 березня, за участі заступника голови обласної державної адміністрації Василя Гостюка відбулась інформаційна сесія щодо участі представників області у Програмі «U-LEADз Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.

Повідомлено, що в області триває процес розбудови мережі Центрів надання адміністративних послуг і на даний час функціонують 17 ЦНАПів, зокрема 11 – при усіх районних державних адміністраціях, 2 – в містах обласного значення, 4 ЦНАПИ, утворених в Глибоцькій, Сокирянській, Недобоївській та Великокучурівській об'єднаних територіальних громадах.

В рамках реалізації процесу децентралізації адміністративних послуг, основним завданням обласної виконавчої влади є створення ЦНАПів в ОТГ, зокрема, у найвіддаленіших населених пунктів області та забезпечення мешканців Буковини якісними адмінпослугами.

Одним з механізмів створення якісної мережі ЦНАПів є участь у програмі «U-LEADз Європою», яка є однією з найбільших проектів міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації.

З цією метою, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, відбуваються подібні інформаційні сесії щодо участі області у програмі «U-LEADз Європою».

Метою заходу є  ознайомлення представників ОТГ області з Програмою в частині створення ЦНАПів, результатами Початкової фази, пропозиціями Фази впровадження, умовами участі у Програмі.

-