Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації інформує

09.02.2018 | 14:28
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Метеорологічна обстановка на 9 лютого: хмарно з проясненнями, сильний мокрий сніг та сніг, вночі місцями дуже сильний, налипання мокрого снігу. На дорогах снігові замети, погіршення видимості в снігопаді до 200-500 м. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби від 2º морозу до 3º тепла, вночі в горах 0-5º морозу.

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди:  доби 09.02.18р. сильний мокрий сніг та сніг, вночі 09.2.18р. місцями 10.02.2018 р. дуже сильний сніг, налипання мокрого снігу. На дорогах снігові замети.

Гідрологічна обстановка на  9 лютого : на річках басейнів Прута та Сірету спостерігаються добові коливання рівнів води з переважанням невеликих підйомів в гірській частині. Льодові явища зберігаються у вигляді шугоходу, неповного льодоставу та заберегів.

Стан шляхів та автодоріг  в нормі, проїзд на дорогах області забезпечено.

Для забезпечення утримання доріг в належному стані по місту працює: 24 од. техн., 26 чол. Для забезпечення утримання доріг в належному стані по області працює: 60 од. техн., 184 чол.

Додаткова інформація:

8 лютого  внаслідок раптового погіршення погодних умов (мокрий сніг, сніг, налипання мокрого снігу) на території Чернівецької області призвело до наступних наслідків: - пошкоджено та повалено 23 дерева, які перешкоджали руху транспорту; - в чотирьох випадках по м. Чернівці вул. Небесної Сотні, вул. Тисменецька, вул. Сокільська та б-р Герої Крут внаслідок падіння дерева та гілок пошкоджено 8 легкових автомобілі; - частково ускладнено рух транспорту по автомобільних дорогах області; - внаслідок аварійного відключення та обривів ліній електропередач без електропостачання залишаєся 89 населених пунктів, з них 41 населений пункт частково в усіх районах області, окрім Путильського, Кельменецького та Сокирянського районів. - без електрозв’язку 19 населених пунктів у 5-ти районах області (Сторожинецький, Новоселицький, Хотинський, Глибоцький, Кіцманський).

Інформація постійно оновлюється та перебуває на контролі Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації.

-