Продовжується розповсюдження соціальної реклами в рамках акції «Відповідальність починається з мене»

15.05.2018 | 18:36
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Управління молоді та спорту обласної державної адміністрації, відповідно до пункту 8 розпорядження обласної державної адміністрації від 19 січня 2018 року №36-р, продовжує роботу з реалізації інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» у 2018 році.

Силами працівників управління та партнерів акції продовжується робота щодо розповсюдження соціальної реклами, спрямованої на формування здорового способу життя серед молоді у вищих навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів а також поліклінік та лікарень міста Чернівці.

Зокрема, 14 - 15 травня соцрекламу поширювали в приміщеннях Чернівецькоо національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецького індустріального коледжу.

Мета заходу поляга в популяризації та утвердженні здорового способу життя серед студентської молоді, формування соціально активного населення, якому не байдуже майбутнє України та свого регіону.

-