Олександр Фищук: Продовжується робота з подолання наслідків негоди в області

09.02.2018 | 13:48
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

09 лютого після проведеного позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Олександр Фищук звернувся до мешканців області щодо ситуації на дорогах області.

Зокрема, посадовець наголосив, що всі основні напрямки сполучення в області розчищені, техніка працювала до 02.00 і з 06.00 знову розпочала роботу.

На автомобільних дорогах Буковини сьогодні, станом 12.00 09 лютого, працює 62 одиниці снігоочисної техніки. Також до робіт з очищення автомобільних доріг від снігу залучили 179 робітників.

Окрім того, розчищено дороги між сільськими населеними пунктами, відтак пасажирський транспорт здійснює рейси за графіком.

«Закликаю керівників підприємств та організацій по можливості долучитися до прибирання снігу, адже спільними зусиллями ми подолаємо наслідки негоди», - відзначив посадовець.

За результатами засідання комісії Олександр Фищук доручив головам районним державних адміністрацій до кінця дня 9 лютого забезпечити остаточне розчищення автомобільного сполучення між всіма населеними пунктами. «Якщо потрібно, до робіт із розчищення автодоріг додатково залучити транспорт приватних господарств на договірних умовах», - зазначив посадовець.

Станом на 12.00 09 лютого знеструмлено 89 населених пунктів, з них  43 - частково.  Для відновлення електропостачання в населені пункти працює 45 бригад, 157 робітників та 16 одиниць техніки. Роботи тривають, ситуація постійно уточняється та знаходиться на контролі голови обласної державної адміністрації, який доручив в ході засідання відновити електропостачання у всіх населених пунктах до кінця дня 9 лютого.

Також було наголошено щоб всі об’єкти соціальної сфери повинні працювали в штатному режимі.

Нагадуємо, що у разі виникнення непередбачених ситуацій, необхідно звертатися до Управління ДСНС в області за телефоном 101.

Олександр Фищук звернувся до громадян та гостей області з метою дотримання їхньої безпеки, без особливої потреби не виїжджати на дороги області. Необхідно дотримуватися швидкісного режиму, дистанції та відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть призвести до створення аварійних ситуацій, не залишати автотранспорт на узбіччі, тим самим утворюючи затори. 

-