На всеукраїнському семінарі обговорено питання організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги

16.04.2018 | 20:18
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Днями у місті Київ в Центрі підвищення кваліфікації  працівників сфери управління Міністерства соціальної політики України відбувся тематичний короткостроковий семінар «Організація оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги».

Від Чернівецької області у семінарі взяли участь  представники управління молоді та спорту обласної державної адміністрації та Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Під час відкриття семінару  заступник директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення – начальник відділу нормативно-методичного забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей  Віктор Древаль розповів про зміни у законодавстві  з питань оздоровлення та відпочинку дітей.

Крім того, було розглянуто питання внесення майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

Так, у  вищезазначеному реєстрі буде розміщена інформація про майно дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Чернівецької області. Порядок внесення відомостей до зазначеного реєстру наразі розроблено Міністерством соціальної політики України і знаходиться на стадії затвердження.

Окремо обговорено  питання організації державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також підготовки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до оздоровчого сезону та їх моніторингу під час оздоровчої кампанії.

На семінарі наголошувалась увага на заходах пожежної безпеки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, оскільки  дане питання є актуальним.

На завершення семінару розглянуто питання підбору та направлення дітей пільгових категорій до дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія».

Після  завершення семінару учасники  отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

 

-