На Буковині відбудеться низка мистецьких заходів з нагоди 77-ї річниці від дня народження Івана Миколайчука

14.06.2018 | 11:13
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

На Буковині протягом червня відбудеться низка заходів з відзначення 77-ї річниці від дня народження видатного українського кінорежисера, кіносценариста та актора Івана  Миколайчука.

Протягом червня у районних та міських кінотеатрах показуватимуть ретроспективи фільмів Івана Миколайчука                  

У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї 14-20 червня можна буде оглянути тематичну виставку «Шляхами білого птаха», присвячену Івану Миколайчуку.  

14-15 червня у місті Чернівці та в районах області відбудеться Всеукраїнський кінофестиваль «Іванова Переберія» за участю відомих кіномитців України.  

14 червня в місті Заставна пройде зустріч з провідними митцями українського кіно у рамках Всеукраїнського кінофестивалю «Іванова переберія».

Початок о 16.30.

15 червня о 10.00 в м.Чернівці по вул.І.Миколайчука відбудеться покладання квітів до меморіальної дошки митця. О 12.30 відбудуться урочистості у мистецько-меморіальному музеї-садибі Івана Миколайчука, що в селі с.Чортория Кіцманського району.

Представники ЗМІ можуть скористатися автобусом, що відправлятиметься з вул. І.Миколайчука до с.Чортория одразу після покладання квітів до меморіальної дошки.

Того ж дня о 14.00 у селі Чортория проходитиме фестиваль мистецтв «На гостини до Івана» за участю провідних майстрів народного мистетцва.

14-17 червня на Вижничині відбудуться заходи в рамках 3-ого Всеукраїнського фестивалю кіно та пісні «Миколайчук-фест».

16 червня об 11.00 у конференц-залі готелю «Буковина» відбудеться прес-конференція «Таланти твої, Буковино!» до 90-річчя кіностудії імені Олександра Довженка та 60-річчя художнього фільму «Анничка». 

Запрошуємо засоби масової інформації до участі у заходах та їх висвітленні.

 

-