Мистецько-розважальні заходи, що відбудуться на Буковині до Дня Незалежності

10.08.2018 | 12:23
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Цьогоріч до Дня незалежності України в області передбачається проведення низки фестивальних заходів.

Це – туристично-мистецький дводенний фестиваль на горі Томнатик на Путильщині «Любіть Буковину, бо вона того варта».

Також започатковується міжнародний фестиваль національних культур «Несемо в серці Україну», який відбуватиметься у музеї архітектури та побуту у Чернівцях та фестиваль «Справжніх театральних патріотів» у селі Подвірне Новоселицького району. Як повідомляє організатор фестивалю – керівник театральної студії «Вік» Микола Бабин, започаткований ним фестиваль має на меті духовне відродження села, мобілізацію сучасних культурних цінностей у будинках культури та на сільських майданчиках. Водночас молоді і мобільні митці зануряться у органічне середовище рідного народу, подолають просторову і дистанційну відстань від столиці до глибинки.

Спробою встановити рекорд України виконанням найбільшого в державі народного танцю «Коса» зустрічатимуть день незалежності держави аматори села Динівці.

І, зазвичай, професійні майстри сцени готують до 24 серпня Великий урочистий концерт, а буковинські художники розгорнуть виставку нових полотен та виробів народних майстрів у «Вернісажі», що по вулиці Івана Франка.

-