До уваги суб’єктів господарювання та підприємців області

09.02.2018 | 16:59
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

У період з 28 лютого по 7 березня 2018 року відбудеться поїздка українських компаній до Зовнішньоторговельної зони Ніагара – Niagara Foreign Trade Zone (м. Торольд, регіон Ніагара, провінція Онтаріо, Канада), організатором якої є Канадсько-Українська Торгова Палата (CUCC) та Рада Делегації до Зовнішньоторговельної зони Ніагара.

Зовнішньоторговельна зона – це форма вільної економічної зони, яка спеціалізується на розвитку міжнародної торгівлі (експорт/імпорт) та створена для того, щоб через неї проходила якомога більша кількість товарів з усього світу.

Зовнішньоторговельна зона Ніагара (далі ЗТЗ) – це територіально-адміністративна одиниця: площа 1 854,25 км², населення 431,3 тис. чол, 12 міст, яка входить в провінцію Онтаріо. Всі переваги вільної торговельної зони  діють на всій території регіону Ніагара.

Організатори заходу передбачають проведення презентації українським товаровиробникам всіх переваг та можливостей експорту власної продукції на ринки Північної Америки (Канади, США) через ЗТЗ Ніагара за спрощеною процедурою. Ця процедура підкріплена цілим пакетом стимулюючих преференцій, виражених у конкретних інструментах і сервісах.

Сюди входить:

– безмитне ввезення товарів;

– податкові пільги;

– «єдине вікно підтримки експортера» (оперативне вирішення супутніх питань, у тому числі сертифікація, ліцензування, митниця, алгоритми дій);

– пряме спілкування в «одному місці» з представниками більш, ніж 600 компаній (дистриб’ютори, представники торговельних мереж і великих виробників, інші імпортери/експортери);

– зосередження супутніх сервісів (логістика, складські приміщення, можливість перефасування, перепакування, складання/розбирання продукції під потреби ринку США і Канади);

– кадрове забезпечення;

– можливість відкриття власного представництва, власних виробничих потужностей;

– доступ до фінансових інструментів (кредитування покупців, грантові ресурси).

У ЗТЗ Ніагара є своє керівництво, що забезпечує всебічну комплексну підтримку експортерам, яка включає особисту комунікацію з канадськими федеральними органами і службами, а також ініціювання всіх необхідних рішень на урядовому рівні.

З більш детальною інформацією щодо умов участі в поїздці, порядку оформлення необхідних документів можна ознайомитися за телефонами: +380503159993 (контактні особи – Дмитро Козонак, Віталій Нестеренко) та на сайті організаторів:https://niagara.studyaction.ca/.                              

-