Чернівецька область утримує передові рейтингові місця з реалізації медичної реформи, - голова облдержадміністрації

14.06.2018 | 13:33
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Сьогодні в палаці «Академічний» Буковинського державного медичного університету відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника, участь у яких, зокрема, взяв голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук.

На початку заходу хвилиною мовчання присутні вшанували всіх тих, хто поклав своє життя заради мирного життя в Україні.

Відтак, до медичної громади Буковини з вітальним словом звернувся  керівник виконавчої влади краю: «Вітаю всіх, хто стоїть на варті охорони здоров’я, з професійним святом – Днем медичного працівника. Саме Ви є архітекторами  нової сучасної, якісної та вкрай потрібної для суспільства системи охорони здоров’я. Впевнений: ваша щоденна наполеглива, самовіддана, чесна праця та громадська відповідальність є запорукою якісної і доступної медичної допомоги тим, хто її потребує. Вірю, що Ви докладете максимальних зусиль для зростання авторитету галузі краю, підвищення довіри буковинців до системи охорони здоров’я, піднесення на новий рівень здобутків медичної науки».

«За результатами рейтингової оцінки стану здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я України 2017 року, Чернівецька область зайняла перше рейтингове місце серед 24 регіонів України. Ми утримуємо передові рейтингові місця з реалізації медичної реформи на первинному рівні надання медичної допомоги», - відзначив Олександр Фищук.

«Шановні медичні працівники! Ваша щоденна наполеглива праця задля людей - це покликання, це мистецтво, це  доля. Нехай ваші знання та досвід будуть запорукою процвітання здорового та сильного суспільства у сучасній європейській країні», - додав посадовець.  

-