Чернівецька обласна рада церков та релігійних організацій засвідчила духовну єдність з церквами на сході та півдні нашої держави

16.03.2017 | 15:44
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Сьогодні, 16 березня, в обласній державній адміністрації за участі заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Олега Стецевича відбулось засідання обласної ради Церков і релігійних організацій.

Олег Стецевич привітав всіх присутніх, запевнивши про готовність виконавчої влади краю підтримувати позитивні ініціативи обласної ради церков, що сприятимуть зміцненню духовності серед населення краю.

В рамках засідання йшлося про поглиблення співпраці Ради з представниками місцевих засобів масової інформації, обговорено пропозиції змін до положення про обласну раду Церков та релігійних організацій,  а також до персонального складу Ради.

Членами обласної ради одноголосно було прийняте відкрите звернення, в якому  висловлено стурбованість щодо релігійної ситуації на території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей, де мають місце численні порушення прав людини, зокрема, права на свободу совісті. 

У зверненні (додається) Обласна рада Церков та релігійних організацій ствердила свою духовну єдність з церквами на сході та півдні нашої держави, та висловила сподівання на усуненні перешкод у братерському спілкуванні та взаємній підтримці в результаті мирного врегулювання конфлікту та відновлення територіальної цілісності України.

Крім того, було підготовлено звернення Ради до правоохоронних органів щодо засудження демонстрації окультних практик на одному з всеукраїнських телеканалів.

-