Буковинську талановиту молодь запрошують на щорічний Міжнародний конкурс-фестиваль «Перлина Fest»

14.02.2018 | 08:42
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

10 березня 2018 рокув Києві пройде Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність  традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Програму конкурсу та фестивалю складають виступи солістів та колективів, а також виставка творчих робіт у п'яти номінаціях: «Пісенний», «Танцювальний», «Оригінальний жанр», «Автентичний твір», «Патріотичний твір». Втім, особливістю конкурсу є те, що демонструватимуть звичаї своєї місцевості молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окремою номінацією конкурсу стане «Перлина громади» – особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України.

Захід відбудеться за сприянняМіністерства культури України,  Київської міської державної адміністрації та органів місцевого самоврядування Всеукраїнської асоціації «Українська асоціація районних та обласних рад».

В теперішній час Почесним Головою журі є Народна артистка України, Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Лілія Забіляста.

Організатори заходу запрошують долучитись та взяти участь у конкурсі усіх бажаючих.

Контакти оргкомітету: 044-586-40-11, perlinafest@gmail.com

Офіційна інтернет-сторінка фестивалю: http://perlyny.com.ua/

-